Prague

Co je Gin Journey Prague?

  • procházka s průvodcem po 5 úžasných barech v Praze
  • ochutnáte 5 vzorků ginu a 5 gin koktejlů jak pro muže, tak i pro ženy
  • vycházíme z Bistro Špejle – kde můžete ochutnat jejich speciality a posilnit se tak na celé odpoledne
  • procházka může být v češtině i v angličtině

Procházka se odehrává v pražském Starém Městě – v jednom z nejstarších a nejkrásnějších městských center v celé Evropě, kde najdete spoustu skvělých barů.

Půjdeme i kolem Staroměstského náměstí, které začalo v 10. století jako tržiště a bylo místem politických a kulturních událostí, které formovaly historii Prahy.

Během jednoho odpoledne a večera navštívíme 5 top barů ve městě. Na každé zastávce ochutnáme jeden druh ginu a jeden koktejl, z něj připravený.

Dozvíte se zajímavé informace nejen o chuťových profilech ginů, bylinkách, které jsou v nich obsaženy a destilátech, ze kterých se vyrábí…seznámíme vás také s historií ginu a jak si vybrat ten pravý pro vás.  A dojde i některá barmanská tajemství, abyste si mohli namíchat gin koktejl i doma.

Celá procházka je dlouhá přibližně 2,5 km. Ale nebojte se, nepůjdeme to celé najednou😊 zastavíme se po cestě v každém z 5 barů, abychom ochutnali giny a koktejly a doplnili tak energii…

Po absolvování Gin Journey s námi, se budete cítit jistě v jakémkoliv baru kdekoli na světě a budete schopni si objednat ginový koktejl, který bude přesně podle vašich představ.

Naučíte se pár věcí, poznáte nová místa a přátele a budete se bavit.

 

Zní to dobře? 🙂

 

Je to lekce historie, kterou jste ještě neměli…tak nám dejte vědět!!

Začínáme vždy v sobotu v 15:45 v Bistro Špejle (Jindřišská 937/16)

 

Těšíme se na vás!

Na zdraví z Prahy!

Gin Journey Prague

Buy Tickets to Your Gin Journey Here

No Events are found.